Schedule & Results (Orangeville Tigers Girls Hockey)
PROUD
MEMBER
OWHA Website
Team Finder
Safe Sport
Contact
Search
Login
Contact
Search
End of Year Banquets
Home
Team Finder
Organization Menu
Home
About Us
Mission & Vision
Executive & Staff
2023/2024 Coaches
Constitution
Contact Us
Registration
Registration Information/FAQs
RAMP Registrations (OGHA Direct Link)
Community Hockey (House League)
Community Hockey Home
Community Hockey Calendar
Community Hockey Coach Application
Community Hockey Ice Times
Community Hockey Information
Calendar
Full Organization Calendar
Schedule (List View) & Results
Tryouts
Tryout Information
Tryout Registration
Permission to Tryout Forms
2024/25 Coaches
Sponsors
Tournaments
Apparel
Clinics
First Shift
OGHA First Shift Info
OGHA First Shift Direct Link
First Shift Website
Coaching
FAQs
Home
Schedule & Results
Sitemap
Schedule & Results
Filter
Game Status
All Scheduled Games
653 Games
All Scheduled Games
653 Games
Unreported Games
13 Games
×
Filter By Opponent
All Opponents
554 games
All Opponents
554 games
Aurora Panthers
1 game
Ayr Rockets
2 games
Barrie Sharks
16 games
Brampton Navy
21 games
Brampton Sky
6 games
Brampton Canadettes
30 games
Brampton Navy
25 games
Brampton White
32 games
Brantford Ice Cats
6 games
Burlington Barracudas
3 games
Caledon Red
21 games
Caledon Black
5 games
Caledon Coyotes
7 games
Cambridge Roadrunners
6 games
Central York Panthers
18 games
Collingwood Lightning
12 games
Etobicoke Dolphins
19 games
Georgina Golden Hawks
19 games
Grand River Mustangs
25 games
Guelph Gryphons
13 games
Huron Heat
2 games
Kitchener Lady Rangers
5 games
Leaside Wildcats
6 games
Markham Stouffville Stars
9 games
Mississauga Navy
13 games
Mississauga Red
2 games
Mississauga Black
6 games
Mississauga Gold
4 games
Mississauga Hurricanes
10 games
Mississauga Red
2 games
Mississauga White
10 games
Mount Forest Rams
9 games
New Tecumseth Ice Cats
17 games
Niagara Rapids
2 games
North Bay Ice Boltz
5 games
North Bay Jr. Lakers
3 games
North Bay Junior Lakers
4 games
North Halton Twisters
28 games
North Halton Black
1 game
North Simcoe Capitals
3 games
North York Storm
17 games
Oakville Hornets
11 games
Orillia Hawks
10 games
Oshawa Lady Generals
4 games
Owen Sound Ice Hawks
4 games
Peterborough Ice Kats
2 games
Saugeen Shores Storm
2 games
Scarborough Sharks
15 games
South Huron Sabres
3 games
Stratford Aces
3 games
Sudbury Lady Wolves
1 game
Toronto Leaside Wildcats
24 games
Township of Chatsworth Rebels
2 games
Walkerton Capitals
7 games
Waterloo Ravens
8 games
Whitby Wolves
8 games
Wilmot Wolverines
3 games
Woolwich Wild
2 games
×
Filter By Venue
All Venues
653 games
All Venues
653 games
Home Venues
Alder Rec Centre - GREEN Rink
101 games
Alder Rec Centre - RED Rink
134 games
Century Gardens
57 games
Peggy Hill Team Community Centre
2 games
Tony Rose A
131 games
Tony Rose B
3 games
Away Venues
Acton Arena and Community Centre
4 games
Agincourt Arena
1 game
Albert McCormick Arena
1 game
Allendale-Red
2 games
Angela James Arena
1 game
Angus Glen Community Center
1 game
Arthur Arena
1 game
Aurora Family Leisure Center
1 game
Ayr Farmers Mutual (North Dumfries) Arena
1 game
Bradford West Gwillimbury Leisure Centre
1 game
Brian Orser Arena
1 game
Caledon East Arena
22 games
Campus Ice Centre
2 games
Canlan Ice Sports - Scarborough
1 game
Canlan Ice Sports - York (formerly Ice Gardens at York University)
7 games
Centennial Park Arena
1 game
Centennial Recreation Centre
1 game
Central Park Arena
5 games
Centre Wellington Community Sportsplex
11 games
Commander Park Arena
2 games
Don Mills Civitan Arena
1 game
Duncan MacIntosh Arena
1 game
Earnscliffe Recreation Centre
1 game
East Bayfield
2 games
Exhibition Park Arena
1 game
Ford Performance Centre
8 games
Gale Centre
1 game
Georgina Ice Palace
8 games
Grand River Arena
1 game
Greenbriar Recreation Centre
1 game
Healthy Planet Arena
2 games
Hespeler Memorial Arena
1 game
Iceland Mississauga
23 games
Innisfil Recreation Centre
3 games
Iroquois Park Sports Centre
1 game
Jim Archdekin Recreation Centre
1 game
Joshua's Creek Arenas
3 games
Julie McArthur Regional Recreation Centre
2 games
Larry Grossman Forest Hill Memorial Arena
5 games
Leaside Memorial Arena
2 games
Luther Vipond Brooklin Memorial Arena
1 game
Magna Center
7 games
Mainway Recreation Centre
1 game
Malvern Community Recreation Centre
6 games
MASK Arena (Mnjikaning Sports Complex)
2 games
McKinney Centre
2 games
Meadowvale Four Rinks
1 game
Memorial Gardens Sports Arena
1 game
Mimico Arena
1 game
Mold-Masters SportsPlex Arena
5 games
Moses Springer Community Centre
2 games
Mount Forest & DIstrict Sports Complex
3 games
New Tecumseth Recreation Centre
3 games
North Simcoe Sports & Recreation Centre
2 games
Oriole Community Centre
1 game
Paramount Fine Foods Centre
1 game
Paramount Ice
1 game
Pete Palangio Arena
1 game
Powassan Sportsplex
1 game
RIM Park
2 games
River Oaks Community Centre
1 game
Sadlon Arena
2 games
Scotiabank Pond
1 game
Seaforth & District Community Centre
1 game
Sherwood Community Centre
4 games
South River-Machar Community Centre
2 games
Sportsworld
1 game
Stouffville Clippers Sports Complex
3 games
Stronach Aurora Recreation Complex
1 game
Tara-Arran Community Centre
1 game
TBD
5 games
The Plex
1 game
Tottenham Community Center
5 games
Trafalgar Park Community Centre
2 games
University of Guelph Athletics Centre
2 games
Victoria Road Recreation Centre
1 game
Walkerton Community Centre
2 games
Wayne Gretzky Sports Centre
3 games
West End Community Centre
2 games
West Orillia Sports Complex, Rotary Place Arena
2 games
William Allman Memorial Arena
1 game
Wilmot Recreation Complex
2 games
Woolwich Memorial Centre
1 game
×
View Cancellations
×
2023-2024
Current Season
2023-2024
Other Seasons
2024-2025
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
×
Apr 2023
2 games
May 2023
12 games
Aug 2023
1 game
Sep 2023
8 tournaments
43 games
Oct 2023
7 tournaments
77 games
Nov 2023
11 tournaments
100 games
Dec 2023
5 tournaments
89 games
Jan 2024
13 tournaments
101 games
Feb 2024
17 tournaments
133 games
Mar 2024
27 tournaments
95 games
Apr 2024
2 tournaments
March 2024
Game Details
Venue Info
Fri 01
6:00 PM
Away Game
Development Stream (DS) • U13 DS
@ Waterloo Ravens
Moses Springer Community Centre
0-4
L
Game Details
Venue Info
Fri 01
6:45 PM
Away Playoff Game
U13 BB
@ Central York Panthers
Magna Center
3-2
W
Game Details
Venue Info
Fri 01
7:30 PM
Home Playoff Game
U13 B (Williamson) #3142
vs Scarborough Sharks
Alder Rec Centre - GREEN Rink
1-3
W
Game Details
Venue Info
Fri 01
8:30 PM
Local Playoff Game
Senior Recreation League
Grey
@ Red
Alder Rec Centre - GREEN Rink
2-3
Game Details
Venue Info
Fri 01
9:30 PM
Local Playoff Game
Senior Recreation League
Sanderson Source For Sports Black
@ Quesada Yellow
Alder Rec Centre - GREEN Rink
0-1
Game Details
Venue Info
Fri 01
10:30 PM
Local Playoff Game
Senior Recreation League
Arthurs Fuel Blue
@ Green
Alder Rec Centre - GREEN Rink
4-5
More Details
Mar 02-Mar 03
Tournament
Community (House League) • FUNdamentals
March Madness
Orangeville
More Details
Mar 02-Mar 03
Tournament
Community (House League) • U7 Grey
March Madness
Orangeville
More Details
Mar 02-Mar 03
Tournament
Community (House League) • U7 Orange
March Madness
Orangeville
More Details
Mar 02-Mar 03
Tournament
Community (House League) • U9 Grey
March Madness
Orangeville
More Details
Mar 02-Mar 03
Tournament
Community (House League) • U9 Orange
March Madness
Orangeville
Game Details
Venue Info
Sat 02
9:30 AM
Away Exhibition
U9 B
@ Grand River Mustangs
Centre Wellington Community Sportsplex
2-1
W
Game Details
Venue Info
Sat 02
11:00 AM
Away Playoff Game
Community (House League) • U11 McGreen
@ Mississauga White
Iceland Mississauga
0-5
L
Game Details
Venue Info
Sat 02
11:00 AM
Away Playoff Game
U11 B
@ Mount Forest Rams
Mount Forest & DIstrict Sports Complex
0-8
L
Game Details
Venue Info
Sat 02
2:00 PM
Away Playoff Game
Community (House League) • U11 McGreen
@ Brampton Navy
Century Gardens
5-4
W
Game Details
Venue Info
Sat 02
3:00 PM
Away Playoff Game
U15 B
@ North Bay Jr. Lakers
Powassan Sportsplex
1-1
Game Details
Venue Info
Sat 02
4:00 PM
Home Exhibition
Community (House League) • U13 WINMAR Grey
vs North Halton Twisters
Tony Rose A
3-5
W
Game Details
Venue Info
Sat 02
5:00 PM
Away Playoff Game
U13 B (Abbott) #3139
@ Whitby Wolves
McKinney Centre
3-2
W
Game Details
Venue Info
Sat 02
6:30 PM
Home Playoff Game
U11 BB
vs Toronto Leaside Wildcats
Alder Rec Centre - GREEN Rink
3-0
L
Game Details
Venue Info
Sat 02
6:30 PM
Away Playoff Game
U18 B
@ North Halton Twisters
Sherwood Community Centre
0-5
L
Game Details
Venue Info
Sat 02
7:00 PM
Home Playoff Game
U15 BB
vs Caledon Coyotes
Playdown
Alder Rec Centre - RED Rink
0-2
W
Game Details
Venue Info
Sat 02
7:30 PM
Home Playoff Game
U13 B (Williamson) #3142
vs North York Storm
Alder Rec Centre - GREEN Rink
1-3
W
Game Details
Venue Info
Sat 02
8:00 PM
Home Playoff Game
U18 BB
vs South Huron Sabres
Alder Rec Centre - RED Rink
3-2
L
Game Details
Venue Info
Sat 02
8:30 PM
Home Playoff Game
Community (House League) • U15 Johnny's Pizza Grey
vs Mississauga Red
Alder Rec Centre - GREEN Rink
1-0
L
Game Details
Venue Info
Sun 03
9:30 AM
Away Playoff Game
Community (House League) • U11 McOrange
@ Mississauga Black
Iceland Mississauga
0-1
L
Game Details
Venue Info
Sun 03
12:30 PM
Away Playoff Game
Community (House League) • U11 McGreen
@ Caledon Red
Caledon East Arena
5-3
W
Game Details
Venue Info
Sun 03
12:30 PM
Away Playoff Game
U13 BB
@ North Halton Twisters
Sherwood Community Centre
3-2
W
Game Details
Venue Info
Sun 03
2:30 PM
Away Playoff Game
U18 BB
@ North Halton Twisters
Acton Arena and Community Centre
3-0
W
Game Details
Venue Info
Sun 03
3:00 PM
Home Playoff Game
U15 BB
vs Central York Panthers
Tony Rose A
4-1
L
Game Details
Venue Info
Sun 03
3:45 PM
Away Playoff Game
U11 BB
@ Guelph Gryphons
West End Community Centre
6-2
W
Game Details
Venue Info
Sun 03
4:00 PM
Away Playoff Game
Community (House League) • U18 Firehouse Subs Orange
@ Caledon Black
Caledon East Arena
6-0
W
Game Details
Venue Info
Sun 03
5:00 PM
Away Playoff Game
U15 B
@ Caledon Coyotes
Caledon East Arena
3-1
W
Game Details
Venue Info
Sun 03
6:00 PM
Away Playoff Game
Community (House League) • U18 Firehouse Subs Orange
@ Brampton Sky
Century Gardens
2-2
Game Details
Venue Info
Sun 03
6:30 PM
Home Playoff Game
U11 B
vs Georgina Golden Hawks
Alder Rec Centre - GREEN Rink
2-1
L
Game Details
Venue Info
Sun 03
7:00 PM
Home Playoff Game
U13 B (Abbott) #3139
vs Markham Stouffville Stars
Alder Rec Centre - RED Rink
3-3
Game Details
Venue Info
Mon 04
6:30 PM
Away Playoff Game
U18 BB
@ Guelph Gryphons
Victoria Road Recreation Centre
3-0
W
Game Details
Venue Info
Mon 04
7:00 PM
Away Playoff Game
U13 B (Williamson) #3142
@ North York Storm
Canlan Ice Sports - York (formerly Ice Gardens at York University)
1-1
Game Details
Venue Info
Mon 04
8:00 PM
Away Playoff Game
U15 B
@ Grand River Mustangs
Centre Wellington Community Sportsplex
1-0
W
Game Details
Venue Info
Mon 04
8:00 PM
Local Playoff Game
Community (House League)
U18 Core Restore Grey
@ U18 Firehouse Subs Orange
Tony Rose A
4-4
Game Details
Venue Info
Mon 04
8:15 PM
Away Playoff Game
U13 BB
@ Mississauga Hurricanes
Iceland Mississauga
2-1
W
Game Details
Venue Info
Mon 04
9:00 PM
Local Playoff Game
Senior Recreation League
Arthurs Fuel Blue
@ White
Tony Rose A
1-2
Game Details
Venue Info
Tue 05
6:30 PM
Home Playoff Game
U11 B
vs Grand River Mustangs
Alder Rec Centre - GREEN Rink
3-3
Game Details
Venue Info
Tue 05
7:00 PM
Home Playoff Game
U11 BB
vs North Halton Twisters
Alder Rec Centre - RED Rink
2-1
L
Game Details
Venue Info
Tue 05
7:30 PM
Home Playoff Game
U13 B (Abbott) #3139
vs Etobicoke Dolphins
Alder Rec Centre - GREEN Rink
3-5
W
Game Details
Venue Info
Tue 05
7:45 PM
Away Playoff Game
U13 B (Williamson) #3142
@ North Halton Twisters
Acton Arena and Community Centre
4-1
W
Game Details
Venue Info
Tue 05
8:00 PM
Home Playoff Game
U13 BB
vs Mississauga Hurricanes
Alder Rec Centre - RED Rink
0-3
W
Game Details
Venue Info
Tue 05
9:15 PM
Home Playoff Game
U18 BB
vs Brampton Canadettes
Century Gardens
2-3
W
Game Details
Venue Info
Wed 06
6:00 PM
Away Playoff Game
U11 B
@ Grand River Mustangs
Centre Wellington Community Sportsplex
3-3
Game Details
Venue Info
Wed 06
7:00 PM
Home Playoff Game
U15 B
vs Barrie Sharks
Tony Rose A
2-0
L
Game Details
Venue Info
Wed 06
7:30 PM
Local Playoff Game
Community (House League)
U13 Boston Pizza Orange
@ U13 WINMAR Grey
Tony Rose B
1-3
Game Details
Venue Info
Wed 06
8:00 PM
Away Playoff Game
U18 BB
@ Brampton Canadettes
Greenbriar Recreation Centre
3-3
Game Details
Venue Info
Thu 07
9:00 PM
Away Playoff Game
U18 BB
@ Walkerton Capitals
TBD
1-0
W
Game Details
Venue Info
Fri 08
7:30 PM
Local Playoff Game
Senior Recreation League
Sanderson Source For Sports Black
@ Green
Alder Rec Centre - GREEN Rink
2-1
Game Details
Venue Info
Fri 08
7:30 PM
Away Playoff Game
U11 B
@ Georgina Golden Hawks
Georgina Ice Palace
1-3
L
Game Details
Venue Info
Fri 08
8:15 PM
Away Playoff Game
U13 B (Williamson) #3142
@ Toronto Leaside Wildcats
Don Mills Civitan Arena
1-2
L
Game Details
Venue Info
Fri 08
8:30 PM
Local Playoff Game
Senior Recreation League
Grey
@ Quesada Yellow
Alder Rec Centre - GREEN Rink
2-2
Game Details
Venue Info
Fri 08
8:45 PM
Away Playoff Game
U15 B
@ Barrie Sharks
Allendale-Red
4-2
W
Game Details
Venue Info
Fri 08
9:00 PM
Away Playoff Game
U18 BB
@ North Halton Twisters
Mold-Masters SportsPlex Arena
2-3
L
Game Details
Venue Info
Fri 08
9:30 PM
Local Playoff Game
Senior Recreation League
White
@ Red
Alder Rec Centre - GREEN Rink
1-3
Game Details
Venue Info
Sat 09
1:00 PM
Home Exhibition
U9 B
vs Burlington Barracudas
Tony Rose A
5-3
L
Game Details
Venue Info
Sat 09
2:00 PM
Home Playoff Game
U11 B
vs North Halton Twisters
Tony Rose A
Game Details
Venue Info
Sat 09
3:00 PM
Home Playoff Game
U13 B (Abbott) #3139
vs North Halton Twisters
Tony Rose A
1-1
Game Details
Venue Info
Sat 09
6:15 PM
Away Exhibition
Development Stream (DS) • U13 DS
@ Kitchener Lady Rangers
Sportsworld
1-3
L
Game Details
Venue Info
Sun 10
10:00 AM
Away Playoff Game
Community (House League) • U15 Johnny's Pizza Grey
@ Mississauga White
Iceland Mississauga
Game Details
Venue Info
Sun 10
12:00 PM
Away Playoff Game
U13 B (Abbott) #3139
@ Grand River Mustangs
Centre Wellington Community Sportsplex
3-1
W
Game Details
Venue Info
Sun 10
1:00 PM
Home Playoff Game
Community (House League) • U9 Grey
vs Brampton Navy
Alder Rec Centre - RED Rink
0-0
Game Details
Venue Info
Sun 10
2:00 PM
Home Playoff Game
Community (House League) • U9 Orange
vs Brampton White
Alder Rec Centre - RED Rink
0-0
Game Details
Venue Info
Sun 10
3:00 PM
Away Playoff Game
Community (House League) • U13 WINMAR Grey
@ Brampton Navy
Century Gardens
7-4
W
Game Details
Venue Info
Sun 10
4:00 PM
Home Playoff Game
U13 BB
vs Central York Panthers
Alder Rec Centre - RED Rink
0-4
W
Game Details
Venue Info
Sun 10
5:00 PM
Home Playoff Game
U18 BB
vs Walkerton Capitals
Alder Rec Centre - RED Rink
1-0
L
Game Details
Venue Info
Mon 11
8:00 PM
Home Playoff Game
Community (House League) • U18 Core Restore Grey
vs Brampton Navy
Tony Rose A
4-1
L
Game Details
Venue Info
Tue 12
9:00 PM
Local Playoff Game
Senior Recreation League
Sanderson Source For Sports Black
@ Grey
Alder Rec Centre - RED Rink
3-3
Game Details
Venue Info
Fri 15
7:30 PM
Local Playoff Game
Senior Recreation League
Sanderson Source For Sports Black
@ Arthurs Fuel Blue
Alder Rec Centre - GREEN Rink
1-1
Game Details
Venue Info
Fri 15
8:30 PM
Local Playoff Game
Senior Recreation League
Green
@ Grey
Alder Rec Centre - GREEN Rink
Game Details
Venue Info
Fri 15
9:30 PM
Local Playoff Game
Senior Recreation League
White
@ Quesada Yellow
Alder Rec Centre - GREEN Rink
0-2
Game Details
Venue Info
Sat 16
3:00 PM
Home Exhibition
U9 B
vs North Halton Twisters
Tony Rose A
3-3
Game Details
Venue Info
Sun 17
10:00 AM
Away Game
Community (House League) • U7 Grey
@ Brampton White
Century Gardens
Game Details
Venue Info
Sun 17
10:00 AM
Away Game
Community (House League) • U7 Orange
@ Brampton Navy
Century Gardens
Game Details
Venue Info
Sun 17
10:30 AM
Away Playoff Game
Community (House League) • U11 McGreen
@ Mississauga Black
Paramount Fine Foods Centre
0-5
L
Game Details
Venue Info
Sun 17
11:30 AM
Away Playoff Game
Community (House League) • U9 Orange
@ Caledon Red
Caledon East Arena
Game Details
Venue Info
Sun 17
2:00 PM
Home Playoff Game
Community (House League) • U9 Grey
vs Brampton White
Alder Rec Centre - RED Rink
Game Details
Venue Info
Sun 17
3:00 PM
Home Playoff Game
Community (House League) • U11 McGrey
vs Brampton Navy
Alder Rec Centre - RED Rink
0-4
W
Game Details
Venue Info
Sun 17
4:00 PM
Home Playoff Game
Community (House League) • U11 McGreen
vs Mississauga Navy
Alder Rec Centre - RED Rink
4-1
L
Game Details
Venue Info
Sun 17
4:00 PM
Away Playoff Game
Community (House League) • U13 Boston Pizza Orange
@ Brampton Canadettes
Century Gardens
2-0
W
Game Details
Venue Info
Sun 17
5:00 PM
Home Playoff Game
Community (House League) • U11 McOrange
vs Brampton White
Alder Rec Centre - RED Rink
1-2
W
Game Details
Venue Info
Sun 17
6:00 PM
Home Playoff Game
Community (House League) • U11 McGrey
vs Mississauga Black
Alder Rec Centre - RED Rink
0-0
Game Details
Venue Info
Sun 17
6:00 PM
Away Playoff Game
Community (House League) • U18 Firehouse Subs Orange
@ Brampton Navy
Century Gardens
5-3
W
Game Details
Venue Info
Sun 17
7:00 PM
Home Playoff Game
Community (House League) • U15 Johnny's Pizza Grey
vs Mississauga Navy
Alder Rec Centre - RED Rink
Game Details
Venue Info
Mon 18
8:00 PM
Home Playoff Game
Community (House League) • U18 Core Restore Grey
vs Caledon Red
Tony Rose A
Game Details
Venue Info
Mon 18
9:00 PM
Local Playoff Game
Senior Recreation League
Green
@ Quesada Yellow
Tony Rose A
Game Details
Venue Info
Tue 19
6:30 PM
Local Playoff Game
Community (House League)
U11 McOrange
@ U11 McGreen
Alder Rec Centre - GREEN Rink
Game Details
Venue Info
Thu 21
8:00 PM
Local Playoff Game
Senior Recreation League
Sanderson Source For Sports Black
@ White
Tony Rose A
Game Details
Venue Info
Thu 21
9:00 PM
Local Playoff Game
Senior Recreation League
Red
@ Arthurs Fuel Blue
Tony Rose A
More Details
Mar 22-Mar 24
Tournament
U15 B
Hamilton Girls Hawkey Tournament
Hamilton, ON
More Details
Mar 22-Mar 24
Tournament
U13 B (Williamson) #3142
Hamilton Hawkey Tournament
Hamitlon
Game Details
Venue Info
Sat 23
3:45 PM
Away Playoff Game
U13 BB
@ Whitby Wolves
1
McKinney Centre
More Details
Mar 24-Mar 24
Tournament
Community (House League) • U11 McGreen
Day of Champs!
Brampton, ON
More Details
Mar 24-Mar 24
Tournament
Community (House League) • U11 McGrey
Day of Champs!
Brampton, ON
More Details
Mar 24-Mar 24
Tournament
Community (House League) • U11 McOrange
Day of Champs!
Brampton, ON
More Details
Mar 24-Mar 24
Tournament
Community (House League) • U13 Boston Pizza Orange
Day of Champs!
Brampton, ON
More Details
Mar 24-Mar 24
Tournament
Community (House League) • U13 WINMAR Grey
Day of Champs!
Brampton, ON
More Details
Mar 24-Mar 24
Tournament
Community (House League) • U15 Johnny's Pizza Grey
Day of Champs!
Brampton, ON
More Details
Mar 24-Mar 24
Tournament
Community (House League) • U18 Core Restore Grey
Day of Champs!
Brampton, ON
More Details
Mar 24-Mar 24
Tournament
Community (House League) • U18 Firehouse Subs Orange
Day of Champs!
Brampton, ON
More Details
Mar 24-Mar 24
Tournament
Community (House League) • U7 Grey
Day of Champs!
Brampton, ON
More Details
Mar 24-Mar 24
Tournament
Community (House League) • U7 Orange
Day of Champs!
Brampton, ON
More Details
Mar 24-Mar 24
Tournament
Community (House League) • U9 Grey
Day of Champs!
Brampton, ON
More Details
Mar 24-Mar 24
Tournament
Community (House League) • U9 Orange
Day of Champs!
Brampton, ON
Game Details
Venue Info
Sun 24
9:00 AM
Away Exhibition
U9 B
@ Brampton Canadettes
Century Gardens
Game Details
Venue Info
Sun 24
2:15 PM
Away Exhibition
U9 B
@ North Halton Twisters
Mold-Masters SportsPlex Arena
Game Details
Venue Info
Sun 24
3:00 PM
Home Playoff Game
U13 BB
vs Whitby Wolves
2
Alder Rec Centre - RED Rink
Game Details
Venue Info
Sun 24
4:00 PM
Home Exhibition
U18 B
vs North York Storm
Alder Rec Centre - RED Rink
Game Details
Venue Info
Sun 24
5:00 PM
Home Exhibition
U13 B (Abbott) #3139
vs Georgina Golden Hawks
Alder Rec Centre - RED Rink
Game Details
Venue Info
Wed 27
8:00 PM
Away Exhibition
U18 B
@ North York Storm
Paramount Ice
More Details
Mar 28-Mar 31
Tournament
Development Stream (DS) • U13 DS
Brampton Canadettes Easter Tournament
Brampton
More Details
Mar 28-Mar 31
Tournament
U11 BB
Brampton Canadettes Easter Tournament
Brampton
More Details
Mar 28-Mar 31
Tournament
U18 BB
Brampton Easter Tournament
Brampton
More Details
Mar 28-Mar 31
Tournament
U9 B
Brampton Canadettes 55th Annual Easter Tournament
Brampton
More Details
Mar 28-Mar 31
Tournament
U13 B (Abbott) #3139
Brampton Canadettes Tournament
Brampton, On
More Details
Mar 29-Mar 31
Tournament
U18 B
Brampton Tournament
Brampton
More Details
Mar 29-Mar 31
Tournament
U13 BB
Brampton Canadettes 55th Annual Easter Tournament
Brampton, Ontario
More Details
Mar 29-Mar 31
Tournament
U15 BB
Brampton Easter Tournament
Brampton, Ontario